Kompleksowa realizacja inwestycji. Od projektu wnętrz, projekt instalacji klimatyzacji i wentylacji po wykończenie pod klucz wraz z montażem kominka, klimatyzacji, rekuperatora. Wszystko pod jednym dachem dla Twojej wygody.

+48508020189 KONTAKT@HAPPYDOM.PL

Kominek gazowy Warszawa

HomeKominekKominek gazowy Warszawa

Montaż kominka gazowego – Warszawa

Przedmiotem projektu był projekt wraz z montażem kominka gazowego.

Wewnętrzne kominki gazowe są wybierane najczęściej do domów, w których nie można lub inwestor nie chce zainstalować przewodów kominowych. Doceniają je także osoby ceniące wygodę i prostotę działania. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią posiadanie kominka z prawdziwym płomieniem.

Kominki gazowe mają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest sposobność instalacji w mieszkaniu, w którym nie ma możliwości wykonania przewodów kominowych, a przez to uniemożliwione jest posiadanie kominka tradycyjnego, opalanego drewnem. Jedyny wymóg, który należy spełnić to odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu, w którym będzie znajdować się kominek gazowy. Kominy gazowe są bezpieczne, co jest niezwykle istotne. Są wyposażone w specjalny system zabezpieczający, który automatycznie odcina dopływ gazu, gdy zgaśnie płomień kominka lub gdy spaliny zaczną cofać się do pomieszczenia. Kominki gazowe, które mają zamkniętą komorę spalania są wyposażone w system powietrzno-spalinowy. Składa się z dwóch rur – kształtek ze stali nierdzewnej: wewnętrzna służy do odprowadzania spalin, zewnętrzna dostarcza powietrze do paleniska. Bardzo ważną kwestią jest prostota użytkowania. W tradycyjnym kominku konieczne jest dokładanie drewna, regularne czyszczenie kominka, kontrolowanie płomienia, co może być uciążliwe. Kominek gazowy wymaga jedynie dostarczania źródła gazu.

Kominek gazowy można uruchomić bez uprzednich przygotowań. Wystarczy do tego zwykł zapalniczka. Obsługa kominka gazowego jest ograniczona do kontroli i sterowania wysokością płomienia, czyli mocy urządzenia. Po wyłączeniu komina, można właściwie od razu uruchomić go ponownie. Nie trzeba czyścić urządzenia, ani usuwać popiołu. Kominki tradycyjne niestety wymagają wykonywania tych czynności, co znacznie wydłuża czas potrzebny do ponownego korzystania z niego. Kominki gazowe mogą mieć formę stojącą lub wiszącą, co sprawia, że można je umiejscowić w wielu punktach wnętrza. Mają duże walory estetyczne i łatwo je wkomponować w wystrój pomieszczenia. To ciekawy punkt aranżacji.

Category:

Date: