Kompleksowa realizacja inwestycji. Od projektu wnętrz, projekt instalacji klimatyzacji i wentylacji po wykończenie pod klucz wraz z montażem kominka, klimatyzacji, rekuperatora. Wszystko pod jednym dachem dla Twojej wygody.

+48508020189 KONTAKT@HAPPYDOM.PL

Kominek gazowy Piaseczno

HomeKominekKominek gazowy Piaseczno

Kominek gazowy jest synonimem komfortu i wysokiej dbałości o estetykę. Nie wymaga poszukiwania dodatkowej przestrzeni w domu dedykowanej przechowywaniu drewna do opalenia kominka. Komin gazowy jest urządzenie, którym steruje się przy pomocy włącznika. Nie ma konieczności uprzedniego rąbania drewna lub przygotowywania paleniska. Korzystanie z przyjemnego ciepła oraz światła prawdziwego ognia jest na wyciągnięcie ręki i nie wymaga żadnego wysiłku. Każdy kominek prezentuje się estetycznie i jest wygodny w użytkowaniu. Pozwala to skupienie się przede wszystkim na walorach, które daje ogień. Komin gazowy umiejętnie łączy naturalne piękno z minimalizmem.

Kominek gazowy to rozwiązanie niezwykle komfortowe i dodające charakteru wnętrzu. Zapewnia wyjątkowy blask całemu pomieszczeniu. Efekt jest możliwy do osiągnięcia bez konieczności poświęcania nadmiernej ilości czasu. Kominek gazowy można zainstalować prawie w każdym miejscu. Zapewnia bardzo dużą wygodę użytkowania. Podczas projektowania nowego domu nie trzeba martwić się o budowę specjalnego komina pod użytkowanie wkładu gazowego. Komin gazowy będzie działał bez konieczności wykonywania konkretnego projektu lub przebudowy istniejącego domu. Wystarczy podłączenie do koncentrycznego systemu ze stalowymi rurami. Umożliwia to użycie do opalania innego paliwa, niż wykorzystywanego w kominkach tradycyjnych. Dzięki temu unika się czyszczenia paleniska z pyłu oraz z innych odpadów powstających podczas spalania.

Kominki gazowe są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Uruchomienie tego typu kominka nie zobowiązuje do wykonania wcześniejszych przygotowań, nie jest konieczne czyszczenie go. Kominek tradycyjny wymaga przygotowań przed odpaleniem, np. czyszczenie lub układanie drewna. Kominek gazowy jest skonstruowany w taki sposób, że można go szybko włączyć przy użyciu zwyklej zapalniczki. Działa natychmiast po uruchomieniu. Dzięki temu nie ma konieczności poświęcania dużej ilości czasu rozpalaniu ognia. Obsługa kominka gazowego jest banalnie prosta. Ogranicza się do regulacji wielkości płomienia, czyli mocy urządzenia. Po wyłączeniu urządzenia nie trzeba go czyścić ani usuwać popiołu. Kominek od razu jest gotowy do kolejnego uruchomienia.

 

Category:

Date: